28.11.2023 15:30
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Дубівській селищній раді
![6565ecd5bebeb__photo_2023-11-28_15-29-37.jpg 6565ecd5bebeb__photo_2023-11-28_15-29-37.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/332/147450/6565ecd5bebeb__photo_2023-11-28_15-29-37.jpg)
28 листопада відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Дубівській селищній раді під головуванням заступника селищного голови Івана Меклеша.
Заслухавши порядок денний, члени комісії розглянули перші питання та надали дозволи на реєстрацію місця проживання неповнолітніх дітей без згоди одного з батьків.
А у зв’язку з неявкою заявників на засідання два питання порядку денного – про розгляд ухвали Тячівського районного суду Закарпатської області про відкриття провадження у справі за позовом громадянина С. про визначення місця проживання дитини про розгляд ухвали Тячівського районного суду Закарпатської області про відкриття провадження у справі за позовом громадян М. про позбавлення батьківських прав - перенесено на наступне засідання.
Також комісія розглянула та ухвалила рішення задовольнити клопотання служби у справах дітей Дубівської селищної ради щодо доцільності позбавлення батьківських прав громадянки М. та клопотання щодо продовження перебування чотирьох малолітніх дітей в БО «Містечко милосердя св.Миколая».
Поділитись
Дізнайтеся також
09/07/2024
У громаді за червень народилося 10 малюків
09/07/2024
Як уникнути трагедії на воді
26/06/2024
ГІДРОЛОГІЧНЕ ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Усі новини