Дубівська територіальна громада

Закарпатська область, Тячівський район

14.09.2023 16:39

Відбулося чергове засідання сесії Дубівської селищної ради

65030b8451004__IMG_4985.JPG

Сьогодні, 14 вересня, відбулося засідання 25 сесії восьмого скликання Дубівської селищної ради під головуванням селищного голови Дениса Каганця. У залі зареєструвалися 17 депутатів з 26.

Після ознайомлення з  порядком денним депутати обрали секретарем для ведення протоколу Нелю Ребар. Затим ухвалили рішення щодо заміщення депутата Дубівської селищної ради та визнали обраним депутатом Василя Кубинця (політична партія «Рідне Закарпаття»).  

Внесли зміни до бюджету селищної ради, зокрема, збільшили дохідну частину шляхом отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 05 липня 2023 р. № 570.

А також обранці затвердили Програму соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей на 2023-2024 роки. Внесли зміни до рішень «Про припинення діяльності Дубівського ВУЖКГ шляхом ліквідації» та «Про припинення діяльності КП Дубівське підприємство по водопостачанню шляхом ліквідації», змінивши членів ліквідаційної комісії.

Ухвалили ряд рішень щодо земельних питань та перейшли до  «Різного», де на розгляд депутатів було винесено ще три питання.

Тож обранці затвердили кошторис проєкту «Капітальний ремонт з впровадженням заходів енергоефективності будівлі  Дубівського закладу дошкільної освіти  (ясла-садок) №2 Дубівської селищної ради по вул. Подольського Д, буд. 7, смт Дубове, Тячівського району, закарпатської області».

Ухвалюючи рішення про організацію харчування учнів навчальних закладів громади, затвердили вартість харчування та плати для батьків у тих же розмірах, що і у 2022-2023 навчальному році. Крім того, розширили перелік категорій учнів та дошкільнят, які харчуються у закладах безкоштовно, додавши дітей з особливими освітніми потребами.

Наприкінці засідання узгодили розподіл вулиць між депутатами.

 

IMG_4986.jpg