08.05.2023 09:16
У Дубівській громаді пройде семінар з енергоменеджменту
![6458947d7f863__5bc65a71ac469549703311_820x360.jpg 6458947d7f863__5bc65a71ac469549703311_820x360.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/332/93060/6458947d7f863__5bc65a71ac469549703311_820x360.jpg)
11 травня у приміщенні Дубівської селищної ради пройде семінар «Організаційно-технічні аспекти впровадження системи енергетичного менеджменту в Дубівській територіальній громаді».
Під час заходу експерти нададуть інформацію про суть енергетичного менеджменту, здійснять огляд законодавчих вимог щодо функціонування систем енергетичного менеджменту в територіальних громадах та кращих практик наявних в Україні. А також ознайомлять з практичними аспектами функціонування системи енергетичного менеджменту в громаді та навчать учасників семінару практично користуватися програмним продуктом для ведення щодобового моніторингу споживання енергоресурсів.
Відбуудеться семінар у рамках проєкту «Підвищення енергобезпеки Дубівської ТГ у Закарпатській області», який реалізовують громадська організація «Екосфера» у партнерстві з Дубівською селищною радаю та за підтримки U-LEAD.
До участі у заході запрошуються представники бюджетних установ, відповідальні за господарську частину в кожній установі.
Початок заходу – о 10.00 за к.ч.
Поділитись
Дізнайтеся також
09/07/2024
У громаді за червень народилося 10 малюків
09/07/2024
Як уникнути трагедії на воді
26/06/2024
ГІДРОЛОГІЧНЕ ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Усі новини