Дубівська територіальна громада

Закарпатська область, Тячівський район

13.03.2023 17:36

Відбулося засідання сесії селищної ради

640f46ebc5246__IMG_8755-зменшено.jpg

13 березня відбулася двадцята  сесія восьмого скликання Дубівської селищної ради. Вів зібрання селищний голова Денис Каганець. У залі зареєструвалися 15 депутатів з 25. Також на засідання сесії завітала ініціативна група мешканців громади, які виступають проти будівництва міні-ГЕС на території громади.

Розпочалась сесія зі звучання Гімну України. Затим Денис Каганець ознайомив присутніх з порядком денним, обговоривши який депутати ухвалили рішення спершу обрати секретаря для ведення протоколу і заслухати ініціативну групу, а після – розглянути інші питання.

Секретарем для ведення протоколу депутати обрали Аліну Балабан, а потім  надали слово для виступу представниці ініціативної групи Лесі Грицан. Вона зачитала колективне звернення до селищної ради, у якому висловлені думки проти будівництва міні-ГЕС на території села Красна та селища Дубове. У підтримку зачитаного виступили також й інші члени ініціативної групи. Після жвавого обговорення можливого будівництва міні-ГЕС на території громади селищний голова за згоди ініціативної групи виніс на розгляд сесії проєкт рішення «Про заборону розгляду будь-яких питано щодо будівництва міні-ГЕС на території Дубівської громади на час дії воєнного стану». За таке рішення проголосували всі депутати.

Відтак обранці перейшли до питання щодо внесення змін до бюджету селищної ради.  Зокрема, виділили субвенцію для КНП «Тячівська лікарня» у розмірі 400 тис. грн., ще 100 тис. грн спрямували  КП «Дубівське» та 80 тис. грн. виділили для придбання матеріалів на експлуатаційне утримання стадіону.  Крім того, ще 50 тис. грн. було спрямовано на проведення науково-дослідницьких робіт щодо вивчення природних та експлуатаційних засобів та можливих щорічних об’ємів заготівлі дикорослих рослин та грибів на землях Дубівської ТГ.

Наступним рішенням достроково припинили повноваження депутата Павла Цубери.

Після розгляду та ухвалення рішень щодо ряду земельних питань депутати надали дозвіл на розробку проєктно-кошторисної документації з реконструкції вуличного освітлення у громаді.

Також обранці ухвалили рішення про зміну типу та  назви двох закладів дошкільної освіти – ЗДО №1  комбінованого типу «Калинка», що у с. Калини, та ЗДО комбінованого типу №3 «Сонечко», що у смт Дубове, на відповідно - ЗДО №1 «Калинка» та ЗДО №3 «Сонечко».  Внесли зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини при Дубівській селищній раді.

А наприкінці засідання керуюча справами виконкому Діана Михалчич ознайомила депутатів із необхідністю заповнення електронних декларацій  у термін до 1 квітня.

Пресслужба громади.