10.01.2022 13:07
У Калинах з’явився сучасний тренажерний майданчик
![6405c9ea44de9__1641817667_1641817543019.png 6405c9ea44de9__1641817667_1641817543019.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/332/80181/6405c9ea44de9__1641817667_1641817543019.png)
Нещодавно на території Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. побудовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами. Загалом встановлено 11 тренажерів та комплекс воркаут.
Тож тепер не тільки учні, а й всі охочі зможуть займатись спортом на новій площадці та з користю проводити дозвілля.
Проєкт «Побудова спортивного майданчика на території Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст.» реалізовано в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізовує Агенція «Єврорегіон Карпати – Україна” в межах проєкту “Карпатська мережа регіонального розвитку” спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями та фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України”.
На конкурс заявку подавало КП "Агенція регіонального розвитку Тячівського району" у партнерстві з Дубівською селищною радою.
Поділитись
Дізнайтеся також
09/07/2024
У громаді за червень народилося 10 малюків
09/07/2024
Як уникнути трагедії на воді
26/06/2024
ГІДРОЛОГІЧНЕ ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Усі новини