12.01.2022 13:06
35 старшокласників представлятимуть громаду на обласних предметних олімпіадах
![панорама-Дубового.-Автор-світлини---Олександр-Савенко..jpg панорама-Дубового.-Автор-світлини---Олександр-Савенко..jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/332/80179/панорама-Дубового.-Автор-світлини---Олександр-Савенко..jpg)
З 12 січня в Ужгороді розпочинається ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед здобувачів освіти загальноосвітніх закладів області. Участь у ІІІ етапі олімпіад беруть й школярі Дубівської громади.
Як повідомили у відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту Дубівської селищної ради, представляти громаду на обласному рівні будуть 35 учнів 7-11 класів, які стали переможцями ІІ етапу предметних олімпіад.
Зокрема, впродовж місяця школярі візьмуть участь в олімпіадах з 13 предметів: англійська мова, інформаційні технології, математика, географія, біологія, історія, фізика, українська мова та література, хімія, інформатика, трудове навчання (технічна праця та обслуговуюча праця) та астрономія.
Бажаємо юним ерудитам успіхів та перемоги!
Поділитись
Дізнайтеся також
09/07/2024
У громаді за червень народилося 10 малюків
09/07/2024
Як уникнути трагедії на воді
26/06/2024
ГІДРОЛОГІЧНЕ ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Усі новини