Дубівська територіальна громада

Закарпатська область, Тячівський район

29.04.2026 17:23

Проведено профілактичну роботу з неповнолітніми та їх батьками

cc5dd59b-66c4-4727-b79b-9f5683ca6507.jpg

Реагуючи на повідомлення Тячівського районного відділу поліції ГУНП в Закарпатській області про випадок самовільного залишення місця проживання неповнолітніми дітьми, працівники служби у справах дітей Дубівської селищної ради 28 квітня 2026 року провели профілактичну роботу з неповнолітніми та їхніми батьками щодо недопущення повторних випадків самовільного залишення дітьми місця проживання.

У ході роботи з неповнолітніми проведено індивідуальні бесіди, під час яких наголошено на важливості дотримання правил поведінки, безпечного перебування вдома та можливих наслідках самовільного залишення місця проживання. Особливу увагу приділено формуванню відповідального ставлення до власної безпеки та налагодженню довірливих стосунків із батьками.

Також проведено роз’яснювальну роботу з батьками щодо належного виконання батьківських обов’язків, посилення контролю за місцем перебування дітей, організації їхнього дозвілля та створення безпечних і сприятливих умов для виховання. Під час бесід батькам надано рекомендації щодо запобігання подібним ситуаціям у майбутньому.

Профілактична робота у даному напрямку триває та перебуває на постійному контролі.