24.05.2024 08:19
Селищний голова здійснив офіційний візит до Румунії
![66502591c1296__photo_2024-05-24_08-26-02.jpg 66502591c1296__photo_2024-05-24_08-26-02.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/332/241129/66502591c1296__photo_2024-05-24_08-26-02.jpg)
21 травня голова Дубівської селищної ради Денис Каганець здійснив офіційний візит до Румунії. Зустріч відбулася у мерії Мірешу-Маре, повіт Марамуреш, у рамках підготовки до укладення партнерства між нашою громадою та ґміною Мірешу-Маре.
Під час робочої сесії обговорювалися спільні проекти в рамках програм транскордонної співпраці Interreg VI A Next 2021-2027. Основною темою стало впровадження проектів, спрямованих на захист від природних та техногенних катастроф та підготовку до надзвичайних ситуацій.
Цей візит став кроком до розвитку нашої громади та зміцнення міжнародного співробітництва. Ми вдячні мерії Мірешу-Маре за гостинність та сподіваємося на плідну співпрацю у майбутньому.
![photo_2024-05-24_08-25-53.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/332/241130/photo_2024-05-24_08-25-53.jpg)
![photo_2024-05-24_08-26-01.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/332/241131/photo_2024-05-24_08-26-01.jpg)
![photo_2024-05-24_08-26-02-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/332/241132/photo_2024-05-24_08-26-02-(2).jpg)
![photo_2024-05-24_08-26-03.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/332/241133/photo_2024-05-24_08-26-03.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
09/07/2024
У громаді за червень народилося 10 малюків
09/07/2024
Як уникнути трагедії на воді
26/06/2024
ГІДРОЛОГІЧНЕ ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Усі новини