21.05.2024 09:50
Відбулося чергове засідання сесії селищної ради
![664c442b23c51__сесія.jpg 664c442b23c51__сесія.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/332/239643/664c442b23c51__сесія.jpg)
17 травня відбулося засідання 31 сесії восьмого скликання Дубівської селищної ради під головуванням селищного голови Дениса Каганця. У залі зареєструвалися 15 депутатів з 26.
Після ознайомлення з порядком денним депутати обрали секретарем для ведення протоколу Марію Носу.
Затим затвердили проєкт рішення ради щодо встановлення місцевих податків та зборів на території Дубівської селищної територіальної громади на 2025 рік.
А також ухвалили рішення щодо внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дубівської селищної ради.
Затим ухвалили ряд рішень щодо земельних питань та перейшли до «Різного», де на розгляд депутатів було винесено ще кілька питань. Наприкінці затвердили регламент роботи відділу «ЦНАП» виконавчого комітету.
![сесія1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/332/239648/сесія1.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
09/07/2024
У громаді за червень народилося 10 малюків
09/07/2024
Як уникнути трагедії на воді
26/06/2024
ГІДРОЛОГІЧНЕ ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Усі новини