20.02.2024 13:59
Громадські обговорення, заплановані 25 лютого 2024 року, переносяться
![65d49537dffef__завантаження.jpg 65d49537dffef__завантаження.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/332/194036/65d49537dffef__завантаження.jpg)
Упродовж лютого до Дубівської селищної ради надійшло ряд зауважень до розробників СЕО міні-ГЕС №1 та міні-ГЕС №2 у селі Калини. Зокрема, 19 лютого 2024 року від Департаменту екології та природних ресурсів у Закарпатській області, 8 лютого 2024 року від Департаменту охорони здоров’я у Закарпатській області, 6 лютого 2024 року та 8 лютого 2024 від мешканців села Калини Дубівської громади , а також зауваження має безпосередньо сама селищна рада. Всі матеріали з зауваженнями передано розробникам СЕО.
У зв’язку з цим та враховуючи те, що зауваження не були враховані під час розробки СЕО, з ініціативи Дубівської селищної ради та безпосередньо селищного голови Дениса Каганця громадські слухання можуть бути проведені після врахування розробниками СЕО всіх зауважень.
Про дату, час та місце проведення громадських обговорень мешканці Дубівської громади будуть повідомлені додатково, але не пізніше, як за 10 днів до їх запланованого проведення.
Дубівська селищна рада
Поділитись
Дізнайтеся також
09/07/2024
У громаді за червень народилося 10 малюків
09/07/2024
Як уникнути трагедії на воді
26/06/2024
ГІДРОЛОГІЧНЕ ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Усі новини