dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(0312) 444-33-11
(0312) 444-33-11
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Перший заступник селищного голови

Перший заступник селищного голови

                          


Шановні мешканці та гості громади!

  

   Згуртувавшись, ми стали єдиною спільнотою людей, здатних бути справжніми господарями на своїй землі. І вже за короткий час маємо перші вагомі успіхи та досягнення. Попри певні слабкості та існуючі загрози, щоденно намагаємось розкривати сильні сторони нашої громади й використовувати кожну можливість для її розвитку.  

Тож активом цього об’єднання  було прийнято рішення про розробку Стратегії розвитку, місія якої полягає у впровадженні сучасних інструментів менеджменту, що надасть змогу Дубівській  територіальній громаді реалізувати наявний потенціал, покращити конкурентоспроможність громади, адже допоможе привернути увагу інвесторів та грантодавців. Питання залучення інвестицій, одне з пріоритетних, адже це перспектива розвитку, забезпечення податкових надходжень до бюджету, утримання жителів громад від міграції, в т.ч. за кордон, в зв’язку з відсутністю можливості працевлаштуватися на місці.  

Впевнено заявляю, що успіх громади – це щасливі люди, а критерієм благополуччя громади є те, як почувають себе в ній жителі.


З повагою,                                                                   перший заступник селищного голови Роман ПОЛІЩУК.

 

 

 

 

 

 

 

До