dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » Освітяни Дубівської громади обговорили особливості завершення навчального року
24
травня
2021
318

Освітяни Дубівської громади обговорили особливості завершення навчального року


24 травня начальник відділу освіти, молоді та спорту Дубівської селищної ради Ярослав Івачевський провів робочу нараду з керівниками освітніх закладів громади. Участь у заході взяли перший заступник селищного голови Роман Поліщук та секретар селищної ради Марія Носа. 
Найперше, Ярослав Михайлович ознайоми присутніх з порядком завершення навчального року.  Зокрема, наголосив, що свято Останнього дзвоника має проводитися одночасно у всіх загальноосвітніх закладах громади, а оскільки 28 травня у приміщенні Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. відбудеться ЗНО, то, ймовірніше, його проведуть напередодні чи днем пізніше. Чи будуть у закладах урочисті лінійкі з нагоди свята –  все заложитиме від епідеміологічної ситуації у громаді.  Однак свято для випускників все ж рекомендовано провести з мінімальним залученням школярів. 
Також він наголосив, що одночасно завершиться навчально-виховний процес і у дошкільних закладах. Про дату буде повідомлено пізніше.
На нараді йшла мова й про проведення та фінансування поточних ремонтних робіт у закладах освіти. Зокрема, Ярослав Михайлович наголосив, що жодних коштів від батьків на ремонтні роботи не мають права вимагати педагоги. Адже у селищному бюджеті передбачені кошти на поточні ремонти приміщень навчальних закладів. 
Обговорено й інші робочі питання у сфері освіти. 
 
 
Прокоментувати
Введіть код з картинки:* оновити, якщо не видно коду