dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » Привітання селищного голови з Днем національної поліції України
04
липень
2022
115

Привітання селищного голови з Днем національної поліції України


Шановні працівники та ветерани Національної поліції України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом !

  Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни. На вас покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку.

Нехай авторитет служби,  ваш особистий авторитет, наполегливість, цілеспрямованість стануть запорукою щасливого майбутнього, ваша самовіддана праця і надалі служить справі зміцнення законності та правопорядку у нашій державі. Відвага й удача, здоровий та стійкий дух, благородство, нехай завжди будуть поруч з вами, а кожний день вашого життя додає сил та енергії для подолання труднощів нелегкої професії.

У цей день щиро, з глибокою повагою, вітаємо ваші родини, які є вашим надійним "тилом" та поряд з вами переносять тягар цієї нелегкої, але почесної справи й допомагають долати труднощі поліцейської служби.

З найкращими побажаннями - 

 селищний голова Денис КАГАНЕЦЬ.

Прокоментувати
Введіть код з картинки:* Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий