dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » Україна платитиме військовослужбовцям по 100 000 на місяць
01
березень
2022
217

Україна платитиме військовослужбовцям по 100 000 на місяць

Згідно з Постановою від 28 лютого 2022 року №168 Україна платитиме військовим по 100 000 гривень на місяць. Відповідне рішення на виконання указів президента було ухвалено вчора Кабінетом Міністрів.

Згідно з цим документом, тим військовим, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах і в період здійснення зазначених заходів, розмір додаткової винагороди збільшується до 100 000 грн у розрахунку на місяць, пропорційно часу участі в таких діях і заходах. Сім’ям наших військовослужбовців, які загинули в цій війні, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 млн грн, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів. Також в умовах воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцейським виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 000 грн у розрахунку на місяць", – йдеться в повідомленні. 

Нині триває мобілізація чоловіків віком від 18 років, бажаючі вступати до лав Збройних Сил України, Національної гвардії, територіальної оборони, можуть звертатися до пунктів комплектації чи до військкоматів.


Прокоментувати
Введіть код з картинки:* Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий