dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » Рішення комісії з питань ТЕБ та НС: до 18 лютого продовжено дистанційну форму навчання у закладах освіти громади
11
лютий
2022
626

Рішення комісії з питань ТЕБ та НС: до 18 лютого продовжено дистанційну форму навчання у закладах освіти громади

Сьогодні засідала комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де обговорено ситуацію щодо  переходу Закарпаття, й зокрема, Дубівської громади, за рішенням Державної комісія ТЕБ та НС з 00 год. 00 хв. 11 лютого 2022 р. до “червоного” рівня епідемічної небезпеки. 
Комісія вирішила:
  На виконання вимог постанови Кабiнету Miнicтpiв Украiни вiл 9 грудня 2020 року № l236 ,, Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепiдемiчних заходiв з метою запобiгання поширенню на територiї України гостроi респiраторної хвороби COVID-l9, спричиненої Kopoнa Bipycoм SARS-CoV-2" (зi змiнами та доповненнями) довісти до відома жителів Дубівської ТГ, підприемців, установ та організацій усіх форм власності умови  роботи при „Червоному” рівні епіднебезпеки:
 „Червоний” рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень: 
 
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
  • робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,
  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,
  • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,
  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,
  • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,
  • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.
  • Вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання. 
 2.2 Провести роз’яснювальну роботу серед населення із максимальним залученням засобів масової інформації щодо необхідності дотримання вимог карантинних заходів.
2.3 Проводити постійну роз’яснювальну роботу з власниками закладів громадського харчування, розважальних закладів та власниками приміщень котрі здаються в оренду для проведення урочистих заходів (весіль, святкувань,урочистостей та інших) щодо необхідності дотримання вимог карантинних заходів та адміністративну відповідальність за їх порушення.
2.4 Проводити постійну роз’яснювальну роботу з представниками духовенства на предмет  дотримання карантинних заходів під час проведення богослужінь у культових спорудах.
2.5  Забезпечити дотримання обмежувальних протиепідемічних вимог, відповідно до вимог постанови КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARA-CoV-2 (зі змінами).
2.6 Забезпечити належний контроль за дотриманням особами, які перебувають на самоізоляції, взятих зобов’язань щодо постійного перебування у визначеному ними місці самоізоляції, утримання від контакту з іншими особами.
2.7 Головним лікарям АЗПСМ сіл Красна, Калини та смт. Дубове здійснювати щоденне інформування про стан та динаміку поширення захворюваності мешканців Дубівської громади на гостру респіраторну хворобу COVID -19 та темпи вакцинації.
2.8. Керівникам структурних підрозділів та комунальних установ забезпечити неухильне дотримання працівниками про епідемічних заходів. У разі погіршення епідемічної ситуації на території Дубівської територіальної громади забезпечити прийняття оперативних рішень щодо їх локалізації та вжиття заходів щодо введення більш жорстких (додаткових) карантинних обмежень.
2.9. Керівникам закладів освіти та дошкільних навчальних закладів рекомендувати продовжити  дистанційну форму навчання до 18 лютого 2022 року включно.