dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » Сесія селищної ради: депутати внесли зміни до бюджету та не підтримали кандидатуру на посаду секретаря селищної ради
07
грудень
2021
1 250

Сесія селищної ради: депутати внесли зміни до бюджету та не підтримали кандидатуру на посаду секретаря селищної ради

7 грудня відбулося перше пленарне засідання десятої сесії восьмого скликання Дубівської селищної ради. У залі зареєструвалися 24 депутати з 26. Вів зібрання селищний голова Денис Каганець. 
Розпочав засідання  Денис Васильович, привітавши присутніх з Днем місцевого самоврядування. Після того депутати проголосували за пропозицію головуючого провести сесію у два пленарні засідання. Ознайомившись з  порядком денним, обранці за пропозицією головуючого проголосували за те, аби розгляд питання про бюджет Дубівської селищної територіальної громади на 2022 рік перенести на друге пленарне засідання. Відтак, перейшли до розгляду питань, серед яких обрання секретаря селищної ради, зміни до бюджету, затвердження місцевих програм тощо.
 Процедурі обрання секретаря селищної ради передувало затвердження депутатами зміненого складу лічильної комісії. За пропозицією селищного голови кандидатом на посаду секретаря селищної ради було висунуто депутата Аліну Олександрівну Куцин. Шляхом таємного голосування 8 депутатів віддали свій голос за Аліну Олександрівну, 13 – проголосували  проти, а 2 обранці утрималися. Тож Аліну Куцин не обрано секретарем селищної ради. 
Відтак, за пропозицією головуючого для ведення протоколу   сесії обрано  секретарем засідання депутата Марію Носу.
З питання про зміни до бюджету доповіла начальник фінансового відділу Тетяна Куцин. Зокрема, йшлося про перерозподіл видатків селищного бюджету у межах загального обсягу бюджетних призначень для нарахування за грудень заробітної плати техпрацівникам загальної середньої освіти та працівникам дошкільних освітніх закладів. Тож депутати проголосували за зміни до бюджету.   Затвердили рішення  бюджетної комісії  щодо розподілу державних субвенцій на три об’єкти – капітальний ремонт будівлі Дубівський ОЗЗСО І-ІІІ ст (де наразі проходить заміна вікон та дверей), реконструкція Дубівського ЗЗСО І-ІІ ст №1 ( де проходять роботи з добудови класних приміщень та перекриття даху будівлі), а також будівництво тренажерного майданчика на території Дубівського ЗЗСО І-ІІ ст №1.  Після цього обранці заслухали звіт про виконання селищного бюджету за 9 місяців та затвердили його.
Депутати також заслухали та затвердили проєкт фінансового плану на 2022 рік КНП «Дубівська лікарня», з яким їх ознайомила головний бухгалтер лікарні Надія Грицан.
Затим обранці прийняли рішення щодо затвердження плану діяльності Дубівської селищної ради з підготовки регуляторних актів на 2022 рік та  внесли зміни до структури і чисельності апарату ради та її виконавчих органів, вивівши зі штатного розпису посади, які були вакантні, загалом 9 одиниць. 
Денис Каганець прозвітував перед депутати про пророблений рік на посаді селищного голови, який обранці затвердили, та запросив присутніх завітати на  публічний звіт селищного голови та керівників структурних підрозділів селищної ради перед мешканцями громади, який буде проведено у п’ятницю, 10 грудня, о 14.00 у будинку культури Дубового. 
Обранці затвердили місцеві програми діяльності Дубівської селищної ради та її структурних підрозділів на 2022 рік, а також внесли зміни до статуту КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» та затвердили його у новій редакції. 
Затим внесли зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються ЦНАПом. Зокрема, збільшено кількість послуг до 212, серед нових  – видача повторного витягу з ДЗК, видача лісорубного квитка тощо
Наприкінці засідання прийняли ряд рішень з земельних питань. 
 
 
Прокоментувати
Введіть код з картинки:* Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий