dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » Привітання селищного голови з Днем Гідності та Свободи
21
листопада
2021
86

Привітання селищного голови з Днем Гідності та Свободи

 
Шановні земляки!
Щиро вітаю вас зі святом — Днем Гідності та Свободи!
21 листопада всі українці світу об’єднуються у єдиний нескорений дух мужності та патріотизму!Під час Майдану ми зробили свій вибір, стали на захист демократичних цінностей та європейського розвитку нашої країни! 
Стрімкий та драматичний розвиток подій: побиття протестувальників та силовий розгін переросли у масові протести по всій Україні з першою кров’ю Героїв Небесної Сотні. Проте людей, об’єднаних єдиною метою — жити своїм, українським демократичним розвитком — не здолали ані холод, ані силове протистояння, ані агресія та зброя. 
Загублені життя Небесної Сотні дали відлік нової ери в країні — прокинувся дух нації, свободи та прагнення радикальних змін! Відродження української нації та держави стали ознакою того, що події на Майдані об’єднали нас, змінили та дали необхідний поштовх.
Згадаємо добрим словом тих, хто віддав життя за незалежність України: хто боровся за свободу вибору на Майдані, хто продовжує відстоювати незалежність країни зі зброєю в руках у зоні ООС. Щиро дякую кожному з вас, дорогі мешканці громади, за патріотизм та любов до країни. 
Щодня, кожен з нас працює та робить усе можливе, аби світ побачив нову Україну, яка буде гідною частиною європейської демократії. 
Щиро вітаю всіх із Днем Гідності та Свободи! Від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і наші нащадки!
З повагою - селищний голова Денис Каганець.
Прокоментувати
Введіть код з картинки:* оновити, якщо не видно коду