dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » Підсумки проведення першого тижня ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
12
листопад
2021
916

Підсумки проведення першого тижня ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Між учнями  Дубівської громади було проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з наступних предметів:
З англійської мови (08.11.2021р.)
Кількість учасників: 21 учень. Призові місця:
Серед учнів 8 кл.: І місце – Кухта Майя Миколаївна, учениця 8 кл. Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Носа М.В.);
 ІІ місце – Рарич Жасмина Іванівна, учениця 8 кл. Дубівського ЗЗСО І-ІІ ст. №2 (учитель Цубера О.І.);
ІІІ місце – Ціпіньо Данило Юрійович, учень 8 кл. Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Ларь Л.І.);
ІІІ місце – Чендей Іванна Іванівна, учениця 8 кл. Дубівського ЗЗСО І-ІІ ст. №2 (учитель Цубера О.І.).
Серед учнів 9 кл.: І місце – Савула Олександра, учениця 9 кл. Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Ціпіньо М.Ю.);
ІІ місце – Сойма Богдан Михайлович, учень 9 кл. Краснянського ЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Ферима Г.Й.);
ІІІ місце – Мезей Владислава Володимирівна, учениця 9 кл. Дубівського ЗЗСО І-ІІ ст. №2 (учитель Цубера О.І.).
Серед учнів 10 кл.: І місце – Сойма Каміла В’ячеславівна, учениця 10 кл. Краснянського ЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Сойма О.І.);
ІІ місце – Куцин Евеліна Іванівна, учениця 10 кл. Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Зизень М.В.);
ІІІ місце – Михалчич Неля Віталіївна, учениця 10 кл. Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Мадар С.М. ).
Серед учнів 11 кл.: І місце – Шедний Андрій Євгенович, учень 11 кл. Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Ціпіньо М.Ю.);
ІІ місце – Фіцай Світлана Юріївна, учениця Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Фіцай С.І.);
ІІІ місце – Магула Марія Миколаївна, учениця Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Бережник Н.І.)  
З німецької мови (10.11.2021р.)
Кількість учасників: 14 учнів. Призові місця:
Серед учнів 8 кл.: ІІІ місце – Михалчич Максим Іванович, учень Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Фіцай С.І.).
Серед учнів 9 кл.: ІІІ місце – Кухта Каміла Василівна, учениця Калинівської філії І-ІІ ст. Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Кубинець Т.М.).
Серед учнів 10 кл.: ІІ місце – Куцин Вікторія, учениця Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Зизень М.В.);
ІІІ місце – Сойма Олександра Іванівна, учениця Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Кустрьо М.Ф.).
Серед учнів 11 кл.: ІІ місце – Куцин Марія Іванівна, учениця Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Кустрьо М.Ф.);
ІІІ місце – Жидак Петро Петрович, учень Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Кустрьо М.Ф.).
З географії (11.11.2021р.)
Кількість учасників: 28 учнів. Призові місця:
Серед учнів 8 кл.: І місце – Марічак Дарина Ігорівна, учениця Дубівського ЗЗСО І-ІІ ст.№1 (учитель Декет Є.І.);
ІІ місце – Рарич Жасміна Іванівна, учениця Дубівського ЗЗСО І-ІІ ст. №2 (учитель Декет Г.В.);
ІІ місце – Декет Олександра Михайлівна, учениця Дубівського ЗЗСО І-ІІ ст. №2 (учитель Декет Г.В.);
ІІІ місце – Ціпіньо Данило Юрійович, учень Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Кубарич С.Ю.).
Серед учнів 9 кл.: І місце – Леспух Софія Вікторівна, учениця Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Холодян П.П.);
ІІ місце- Ухаль Вікторія Василівна, учениця Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Крегул Т.В.);
ІІ місце – Кустрьо Вікторія Юріївна, учениця Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Крегул Т.В.);
ІІІ місце – Куцин Вікторія Михайлівна, учениця Краснянського ЗЗСО І-ІІІ ст. (Фабріцій В.М.).
Серед учнів 10 кл.: І місце – Куцин Вікторія Василівна, учениця Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Кубарич С.Ю.);
ІІ місце – Стегней Вадим Васильович, учень Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст.(учитель Ціпіньо Р.І.);
ІІІ місце – Сойма Яна Іванівна, учениця Краснянського ЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Фабріцій В.М.).
Серед учнів 11 кл.: І місце – Ферима Вероніка Василівна, учениця Краснянського ЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Фабріцій В.М.);
ІІ місце – Куцин Вікторія Віталіївна, учениця Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Метелешко М.М.);
ІІ місце – Фіцай Світлана Юріївна, учениця Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Метелешко М.М.);
ІІІ місце – Магула Марія Миколаївна, учениця Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Холодян П.П.)  
 







Прокоментувати
Введіть код з картинки:* Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий