dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » Кубок Дмитра Подольського вибороли устьчорнянці
27
жовтня
2021
250

Кубок Дмитра Подольського вибороли устьчорнянці

 
У неділю, 24 жовтня, на стадіоні смт Дубове відбувся футбольний турнір на «Кубок Дмитра Подольського». Це спортивне дійство щорічно селищна влада організовує у кінці жовтня чи на початку листопада з метою вшанування відомого дубівчанина Дмитра Подольського, першого директора ДП «ЗВВО» й активного громадського діяча, що сприяв розвитку селища.
З цієї нагоди на стадіоні зібралось чимало любителів спортивних розваг, серед яких були місцеві мешканці й гості з сусідніх громад.
Відкрила спортивне свято начальник відділу культури Василина Руснак та запросила до слова селищного голову Дениса Каганця. Денис Васильович відмітив, яким неоціненним був вклад Дмитра Дмитровича у розбудову селища і що нинішнє покоління має пам’ятати і цінувати його труд і велику любов до рідного краю.
Поділився спогадами про Дмитра Подольського Василь Мадар, який безпосередньо працював під керівництвом  відомого дубівчанина.
Учасники дійства вшанували хвилиною мовчання пам'ять про засновника ЗВВО. Після цього селищний голова Денис Каганець та доньки славетного дубівчанина – Тетяна Лукачко та Євгенія Кухта поклали квіти до пам’ятника Дмитра Подольського.
Перший удар по м’ячу, який й символізував початок футбольних ігор, був наданий правнукам Дмитра Дмитровича – Михайлу, Дмитрику та Іванкові.
Розпочались футбольні баталії. Участь у змаганні взяли команда «Лісоруб» (смт Усть-Чорна), команда «Карпати» (смт Дубове) та збірна команда «Друзі» (футболісти з   Ганич і Дубового). Футбольні змагання проходили у кілька турів.  Кількагодинна гра між командами визначила переможців. Так, кубок Дмитра Подольського вибороли футболісти з Усть-Чорної, другу сходинку посіли спортсмени ФК «Карпати», а третє місце – за збірною Ганич та Дубового.
Переможців нагороджено кубками та медалями, кращим спортсменам вручено грамоти. Також відзначено й найстарших футболістів громади грамотами та символічними призами.
Наприкінці свята на учасників футбольних команд та на найзавзятіших вболівальників чекала трапеза, де всі мали змогу скуштувати смачний  боґрач, над яким чаклували Ігор та Наталія Савчуки.
Селищна рада дякує місцевим підприємцям за допомогу в організації спортивного дійства.
  
 
 

 
Прокоментувати
Введіть код з картинки:* оновити, якщо не видно коду