dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(0312) 444-33-11
(0312) 444-33-11
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » Вікіпедія оголошує конкурс статей про культурну спадщину та видатних постатей України
12
жовтня
2021
111

Вікіпедія оголошує конкурс статей про культурну спадщину та видатних постатей України


Громадська організація «Вікімедіа Україна» та благодійний фонд «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об'єкти культурної спадщини та видатних людей України.
 
Конкурс проводиться для бібліотекарів, однак долучитися можуть усі охочі. У рамках підготовки до конкурсу відбудеться два вебінари, реєстрація – уже відкрита.
 
Бібліотекарі є важливими зберігачами знань, адже мають доступ до великої кількості джерел. У фондах бібліотек часто зберігаються рідкісні та цікаві видання на краєзнавчу тематику, доступ до яких є лише у відвідувачів та працівників закладу.
 

У рамках всеукраїнського конкурсу «Культурна спадщина та видатні постаті» запрошують поділитися гордістю рідного краю з усією Україною, «звільнити знання» про культурну спадщину та відомих людей, а разом із цим покращити Вікіпедію – найбільшу електронну енциклопедію.
 
Щоб долучитися до конкурсу, потрібно зареєструватися у Вікіпедії і створити чи суттєво поліпшити принаймні одну статтю протягом конкурсного періоду згідно з правилами Вікіпедії. Переможці зможуть виграти цінні призи та сувеніри для себе і своєї бібліотеки, а усі активні учасники – сувеніри і сертифікати про участь.
 
Організатори нагородять авторів найкращих статей, а також авторів найбільшого якісного внеску. Детальні умови та покрокова інструкція участі – на сторінці акції у Вікіпедії. 
 
7 та 19 жовтня «Вікімедіа Україна» проведе вебінари для бібліотекарів і всіх охочих, де йтиметься про акцію та презентують детальну інструкцію, як взяти у ній участь. Для участі у вебінарах та для того, щоб отримувати новини конкурсу потрібно зареєструватись за посиланням.
 
Конкурс «Вікімедіа Україна» відбувається уже вдруге. У рамках конкурсу 2018 року бібліотекарі та користувачі із 45 бібліотек з усієї України створили та доповнили майже 300 статей.
 
Сторінка конкурсу у Вікіпедії тут. Зареєструватися на вебінар можна за посиланням

Адреса організаторів для запитань і пропозицій – glam@wikimedia.org.ua
Прокоментувати
Введіть код з картинки:* оновити, якщо не видно коду