dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » У Калинах на базі амбулаторії запрацює пункт вакцинації проти COVID-19
01
квітня
2021
740

У Калинах на базі амбулаторії запрацює пункт вакцинації проти COVID-19

Як повідомила головний лікар Калинівської АЗПСМ Світлана Фіцай, завтра, 2 квітня, на базі Калинівської АЗПСМ запрацює стаціонарний пункт вакцинації проти COVID-19. Для організації безпечного вакцинування кабінет щеплення обладнаний відповідно до вимог інфекційного контролю та забезпечений 100 дозами вакцини AstraZeneca/CoviShield, виробництва індійського Інституту сироватки крові.
Пункт обслуговуватиме мешканців двох громад – Дубівської та Усть-Чорнянської. Проводитимуть щеплення медичні працівники амбулаторії– медсестра Іванна Лапчак, старша медсестра Тамара Перегиня та головний лікар Світлана Фіцай, які пройшли навчання на тренінгу для працівників пунктів щеплення щодо проведення організації і техніки проведення щеплень від гострої респіраторної  хвороби Ковід-19, а також щодо навичок надання невідкладної допомоги. 
На першому етапі будуть вакцинуватися медичні працівники, особи, старші 80 років, та соціальні працівники. На другому етапі імунізацію пройдуть працівники освіти, ФОПи та особи з групи ризику віком від 60 до 79 років.
Як зауважила Світлана Анатоліївна, вже завтра буде провакциновано 10 медичних працівників Калинівської АЗПСМ. 
Стаціонарний пункт щеплення у Калинах працюватиме  щовівторка та щочетверга.
Особи, які бажають щепитися проти COVID-19, мають звернутися до сімейних лікарів, які надають відповідні направлення до пунктів вакцинації.
 
Прокоментувати
Введіть код з картинки:* оновити, якщо не видно коду