dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » У Красній перевірено роботу приватних підприємців на дотримання законодавства про працю
22
березня
2021
624

У Красній перевірено роботу приватних підприємців на дотримання законодавства про працю

 Минулого тижня на території Дубівської територіальної громади розпочала роботу комісія з перевірки суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання законодавства про працю. Тож члени комісії разом з представником поліції навідалися у село Красна, де провели роз’яснювальну роботу серед приватних підприємців та ФОПів щодо дотримання законодавства. 
Як розповів голова комісії, перший заступник селищного голови Роман Поліщук, члени комісії відвідали 30 приватних підприємств та торгових точок на території села Красна. У рамках проведеної роботи було виявлено деякі недоліки щодо дотримання законодавства представниками бізнесу. Серед типових порушень –  використання найманої праці працівників без укладення трудового договору, відсутність  касових апаратів,  несплата у повному обсязі земельного податку та орендної плати тощо. Поки що  члени комісії лише попередили краснянських підприємців та ФОПів, а також рекомендували їм усунути недоопрацювання у найближчий строк. Через місяць буде проведено чергову перевірку роботи цих суб’єктів підприємницької діяльності, і якщо недоліки не буде усунуто, то на підприємців буде складено відповідні адмінпротоколи.  
Разом з тим, комісія перевірила, чи дотримуються у населеному пункті правил карантину, оскільки Дубівська громада перебуває у «червоній» карантинній зоні.
Найближчим часом буде проведено такі ж заходи з перевірки дотримання суб’єктів підприємницької діяльності законодавства про працю у селі Калини. 
 
Прокоментувати
Введіть код з картинки:* оновити, якщо не видно коду