dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » Лікарка-терапевт Вікторія Подольська, яка родом з Красної, увійшла до Топ-100 лікарів України
29
вересня
2021
3 330

Лікарка-терапевт Вікторія Подольська, яка родом з Красної, увійшла до Топ-100 лікарів України

Лікарка-терапевт, керівниця медичного центру Dr. Podolska, що діє в Ужгороді,  Вікторія Подольська, уродженка Красної, 25 вересня у столиці отримала нагороду "Top 100 Ukrainian Doctors" за версією журналу "Top.Ua".

Цією нагородою відзначили 100 найкращих лікарів з різних спеціальностей з усієї України.
Це медично-шоубізнесова нагорода. Експерти відбирали найкращих не просто за кількістю років стажу, а за впізнаваністю, також тих, хто популяризує і розвиває медицину, та й не менш важливо - за відгуками пацієнтів.
Вечірка-нагородження відбулась у фешенебельному готелі Fairmont, де ведучим вечора був Юрій Горбунов, а нагороди вручала сама засновниця журналу Діана Гетун.
" Насправді робити позитивні зміни та гарний сервіс у медичній клініці не так складно і що найважливіше не потребує особливих речей. Достатньо команди людей, об‘єднаних навколо спільної ідеї. 
Мені пощастило зустріти колектив, що відчуває власну відповідальність, вболіває за результат і що найважливіше своєю щоденною працею творить успіх, " - зазначила лікарка на своїй сторінці у Фейсбук. 


Прокоментувати
Введіть код з картинки:* оновити, якщо не видно коду