dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » У Дубівській громаді заклади освіти не закривають на карантин
24
лютого
2021
95

У Дубівській громаді заклади освіти не закривають на карантин


Сьогодні, 24 лютого, у Дубівській селищній раді відбулося засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
 На засіданні виступили перший заступник голови селищної ради Роман Поліщук, начальник відділу освіти Ярослав Івачевський та директор КНП «Дубівська лікарня» Ігор Білега, які ознайомили присутніх з епідемситуацією, пов’язаною із розповсюдженням коронавірусної хвороби COVID-19 в населених пунктах Дубівської громади.
  Як зауважив Ярослав Михайлович, у загальноосвітніх закладах громади ситуація з захворюванням на коронавірус серед дітей та педагогів не є критичною, проте  фіксують незначне підвищення хворих на ГРВІ та грип. Станом на ранок 24 лютого у закладах освіти селища Дубове та села Красна відсутні хворі з підтвердженим діагнозом COVID-19. У Калинівському ОЗЗСО І-ІІІ ст.  один учень, який перебував на самоізоляції, занедужав на коронавірус, а  у філії (Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.) інфікувалася працівниця школи, однак у контакті з дітьми не перебувала.  
Заслухавши інформацію та обговоривши її, комісія вирішила моніторити ситуацію з захворюванням серед дітей та педагогів громади і поки що не закривати школи на карантин. Разом з тим, рекомендовано керівникам шкіл посилити контроль за дотриманням у закладах протиепідеміологічних заходів. 
 Наступне засідання комісії відбудеться у п’ятницю, 26 лютого.

Прокоментувати
Введіть код з картинки:* оновити, якщо не видно коду