dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » З Днем народження щиро вітаємо першого заступника голови Дубівської селищної ради Романа Олександровича Поліщука!
24
лютого
2021
122

З Днем народження щиро вітаємо першого заступника голови Дубівської селищної ради Романа Олександровича Поліщука!


Прийміть найкращі привітання з Днем народження, шановний Романе Олександровичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Дубівської громади, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у вашій оселі!
Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
Зичимо, щоб і надалі ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.
Хай доля завжди буде прихильною до Вас та вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!
Селищний голова Денис Каганець та виконком селищної ради.
Прокоментувати
Введіть код з картинки:* оновити, якщо не видно коду