dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(03134) 7-21-92
(03134) 7-27-41
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Новини » Річниця смерті селищного голови Дубового Василя Михайловича Носи
13
липень
2021
976

Річниця смерті селищного голови Дубового Василя Михайловича Носи

Виповнюється 1 рік, як пішов із життя Дубівський селищний голова Василь Михайлович Носа – чудова людина, прекрасний друг, кого знали, любили й поважали дуже багато людей.  Він був великим патріотом своєї малої батьківщини та України, дбав про добробут дубівчан, був справедливим та великодушним .
Життєвий шлях В.М.Носи– це зразок людської гідності, добропорядності та толерантності. Його смерть є непоправною втратою для всіх, хто його знав.
Народився Василь Носа у селі Дубове 1 грудня 1957 року. У 1975 році закінчив Дубівську середню школу. У 1977-му демобілізувався з лав Радянської армії. У 1985 році закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати і інструменти» з присвоєнням кваліфікації інженера-механіка.
Розпочав свою трудову діяльність у 1975 році в Закарпатському вертолітно-виробничому об’єднанні, де працював слюсарем,  інженером конструктором, начальником конструкторського бюро, з 1989 року по 2004-ий працював начальником фінансово-збутового відділу зазначеного підприємства. Згодом займався підприємницькою діяльністю.
З 2010 року впродовж двох скликань Василь Михайлович очолював селищну раду. Раніше його обирали депутатом Дубівської селищної ради.
Його трудова біографія складалася з буденних тривог і турбот про покращення добробуту і благополуччя людей. Він був великим трудівником,  усією душею вболівав за свою справу, намагався зробити усе, щоб його рідне селище мало стабільний соціально-економічний розвиток, належну інфраструктуру, а головне – завжди дбав про людей. Сприяли в цьому його особисті лідерські якості, багатий досвід та професіоналізм. Василь Носа завжди характеризувався дисциплінованістю, компетентністю при прийнятті та виконанні рішень, користувався авторитетом серед колег та жителів краю.
Пам’ять  про В.М.Носу, який чесно і гідно прожив своє коротке життя, буде сильнішою за смерть, він завжди залишиться світлим спогадом у серцях людей, які його знали. Хай Бог подарує йому вічне життя у потойбічних світах та спокій.
Колектив Дубівської селищної ради.
Прокоментувати
Введіть код з картинки:* Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий