dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(0312) 444-33-11
(0312) 444-33-11
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Склад постійних депутатських комісій Дубівської селищної ради восьмого скликання

Склад постійних депутатських комісій Дубівської селищної ради восьмого скликання

СКЛАД
постійних депутатських комісій Дубівської селищної ради восьмого скликання      
                     

      1.Комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності й етики 

 

1

Куцин Аліна Олександрівна – голова комісії

Соціальний педагог Дубівський ОЗЗСО

2

Піцур Микола Юрійович

ФОП 

3

Ребар Неля Олександрівна

Адміністратор відділу «ЦНАП»

4

Куцин Володимир Васильович

ФОП 

ІІ. Комісія з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг

1

Венчур Тарас Андрійович

Викладач 

Закарпатський машино-будівний технікум

2

Куцин Володимир Миколайович

Інженер по збуту 

Мокрянське ДЛМГ

3

Вурста Сергій Сергійович

ФОП 

4

Магула-Каганець Поліна Василівна

ФОП 

5

Магей Надія Михайлівна

Тимчасово не працює 

6

Балабан Аліна Михайлівна

Юрист 

 ФОП Магула С.Т.

ІІІ.    Комісія з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності

1

Михальчич Микола Миколайович

Головний лісничий Мокрянське ДЛМГ

2

Медвідь Михайло Ярославович

Водій ФОП Куцин М.В.

3

Білак Василь Васильович

ФОП 

4

Цубера Павло Михайлович

Вчитель Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІV. Комісія з питань земельних  відносин та охорони природи

1

Коновалов Олександр Олександрович

Начальник ДПРП смт Дубове ДПРЧ 8 Управління ДСНС у Закарпатській області

2

Ребар Василь Іванович

Пенсіонер 

3

Мотринець Василь Юрійович

Пенсіонер 

4

Бережник Юрій Миколайович

Електрик Тячівським РЕМ

5

Куцин Павлина Василівна

Вихователь Калинівська ДНЗ №1

6

Руснак Роман Ярославович

ФОП 

V.   Комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, національних відносин, міжнародних  та зовнішньоекономічних зв’язків

1

Савчук Антон Ігорович

ФОП

2

Цубера Люба Михайлівна

Завідувач  Дубівський ДНЗ №2

3

Піцур Борислав Васильович

Тимчасово не працює

 

4

Руснак Василина Юріївна

Начальник відділу культури

5

Сойма Василь Петрович

Вчитель Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.