dubove.gov.ua
Телефони приймальні:
(0312) 444-33-11
(0312) 444-33-11
Верія для людей
з обмеженими можливостями
Дубівська селищна рада » Депутатський корпус

Депутатський корпус

Депутатський корпус

№ з/п

ПІБ

Партія

1

Ребар Неля Олександрівна

Закарпатська обласна організація політичної партії "СЛУГА НАРОДУ"

2

Піцур Борислав Васильович

Закарпатська обласна організація політичної партії "СЛУГА НАРОДУ"

3

Коновалов Олександр Олександрович

Закарпатська обласна організація політичної партії "СЛУГА НАРОДУ"

4

Вурста Сергій Сергійович

Закарпатська обласна організація політичної партії "СЛУГА НАРОДУ"

5

Куцин Павлина Василівна

Закарпатська обласна організація політичної партії "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"

6

Балабан Аліна Михайлівна

Закарпатська обласна організація політичної партії "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"

7

Носа Марія Михайлівна

Закарпатська обласна організація політичної партії "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"

8

Бережник Юрій Миколайович

Закарпатська обласна організація політичної партії "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"

9

Магула-Каганець Поліна Василівна

Закарпатська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

10

Цубера Люба Михайлівна

Закарпатська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

11

Медвідь Михайло Ярославович

Закарпатська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

12

Мотринець Василь Юрійович

Закарпатська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

13

Руснак Роман Ярославович

Закарпатська обласна організація політичної партії "СЛУГА НАРОДУ"

14

Руснак Василина Юріївна

Закарпатська обласна організація політичної партії "СЛУГА НАРОДУ"

15

Савчук Антон Ігорович

Закарпатська обласна організація політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

16

Куцин Володимир Миколайович

Закарпатська обласна організація політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

17

Піцур Микола Юрійович

Закарпатська обласна організація політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

18

Цубера Павло Михайлович

Закарпатська обласна організація політичної партії "КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ"

19

Сойма Василь Петрович

Закарпатська обласна організація політичної партії "КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ"

20

Магей Надія Михайлівна

Закарпатська обласна організація політичної партії "За Майбутнє"

21

Михалчич Микола Миколайович

Закарпатська обласна організація політичної партії "За Майбутнє"

22

Ребар Василь Іванович

Закарпатська обласна організація політичної партії "За Майбутнє"

23

Куцин Володимир Васильович

Закарпатська обласна організація політичної партії "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"

24

Білак Василь Васильович

Закарпатська обласна організація політичної партії "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"

25

Венчур Тарас Андрійович

Закарпатська обласна організація політичної партії "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"

26

Куцин Аліна Олександрівна

Закарпатська обласна організація політичної партії "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"